Преимущества дополнительного светодиодного освещения

Давайте поговоримо про такий тип освітлення, як додаткове LED світло або його ще часто називають додатковим робочим світлом. 
Перш за все давайте розберемося що ж це таке, додаткове свідлодіодне освітлення?
 
Це фари, які встановлюються на будь-який тип транспорту з однією метою - бачити далі і краще! Поділяють їх на три типи галогенне, ксенон та світлодіодне світло. Як ви вже зрозуміли, в нашому випадку мова піде про надсучасні технології останніх років, а саме про додаткове освітлення за технологією LED. На сьогодні ринок в Україні та й світі пропонує безліч варіацій різних світлових рішень, що в свою чергу, простому споживачу не дає зробити правильний і найголовніше ефективний вибір.
 
Дана стаття має на меті розібрати все в деталях і показати Вам, як зробити правильний і максимально ефективний вибір додаткового LED освітлення для транспортного засобу. На що варто звертати увагу і які параметри враховувати, щоб не помилитися і повністю задовольнити свої потреби в правильному освітленні. Отже, давайте почнемо з самих азів.
 
Які переваги у світлодіодного освітлення для авто?
 
Висока світлова ефективність, яка визначається в люменах. Простий приклад: для розуміння ситуації. Будь-яка галогенна лампочка потужністю 55 ват, видає в самому ідеальному розкладі близько 350 люмен. Для прикладу найпростіша світлодіодна фара потужністю 12 Вт видає від 850 до 1200 люмен. Тому відправним показником є ​​люмен. Чим їх більше, тим якісніше і більш насичене Ваше освітлення на авто. Мінімальні значення стартують від 850 люмен на фару і до 50 000 люмен на світлодіодну балку.
 
Низький рівень споживання енергії. Це друга перевага додаткового світлодіодного освітлення. Забудьте про додаткові генератори, заміну проводки і постійні проблеми з запобіжниками. Більше ніякого перевантаження бортової мережі. Технології світлодіодів дозволяють істотно знизити навантаження на бортову мережу автомобіля, при цьому не втрачаючи в продуктивності. Світлодіодна балка з показниками світлового потоку в 22400 люменів споживає всього лише 240 ват енергії. Чи не складно порахувати скільки треба поставити лампочок, щоб отримати такі показники і яка получиться витрата за енергетичними показниками.
 
Час роботи або строк служби. В середньому, дані технології працюють від 15 до 70 тисяч годин робочого часу, що дозволяє взагалі забути про якісь проблеми з Вашим освітленням і постійні поїздки на сто. Додаткове світлодіодне освітлення RBS Lighting має клас захисту IP67 - 69K. Що дозволяє однаково ефективно працювати при будь-яких погодних і дорожніх умовах.
 
На який вид транспорту можна ставити додаткове світлодіодне освітлення:
 
На позашляховики;
На квадроцикли, мотоцикли, скутери;
На навантажувачі;
На човни, яхти, катера і пароплави;
На сільгосптехніку;
На спец техніку;
На будь-які типи будівельної техніки;
На крани;
На фури та інші вантажні автомобілі.
 
Професійне світлодіодне освітлення для позашляховиків.
 
Найпоширеніше коло любителів додаткового світлодіодного освітлення. Воно і зрозуміло, любителі експедицій, позашляхових змагань, полювання і риболовлі - це саме ті хобі, які вимагають якісної та гарної підготовки автомобіля, а світлодіодне освітлення це одна з її складових.
 
Де найчастіше застосовують додаткове світлодіодне освітлення на позашляховиках? Це силові бампера, капоти, стійки передні і задні, дах автомобіля, експедиційні багажники, кенгурятники, арки і т.д. По суті, у вас немає обмежень, головне чітко визначити свою задачу і вибирати освітлення згідно поставлених завдань.
 
Якщо це експедиції, то це один тип світла і одна компоновка автомобіля, якщо це змагання, то це абсолютно інша компоновка автомобіля. Рухаючись і працюючи в такому підході, ви будете отримувати максимально якісний ефект і результат.
 
 
Додаткове світлодіодне освітлення для вантажівок та грузовиків.
 
Не секрет, що дана професія займає більшу частину руху транспортного часу в нічний час доби, а отже вимагає якісного та потужного додаткового освітлення. Ця проблема вирішується дуже легко за допомогою світлодіодних лед балок та лед люстр.
 
Установка додаткового робочого світла на Вашу вантажівку.
Що дозволяє вам вночі на порожній трасі світиться як новорічна ялинка і бачити максимально далеко і чітко? Головне, поважати інших учасників руху та не забувати вимикати все додаткове світло при наближенні зустрічного транспорту.
 
Куди встановлювати? На бампер, в бампер, на дах на кенгурятники, поза решіткою радіатора. Саме ці найпоширеніші місця установки додаткових світлодіодних фар є серед далекобійників.
 
 
Будівельна. та монтажна техніка та якісне світлодіодне освітлення.
 
Тут напевно особливого обговорення не потрібно. Абсолютно будь-яка будівельна техніка вимагає якісного освітлення. Причина проста - безпека, ефективність роботи та її швидкість, це і є ключовими показниками для даної категорії транспорту.
 
Куди встановлювати? Принцип аналогічний. Потрібно визначити вирішення якої задачі ви хочете отримати. Якісно освітити робочий простір спереду - тоді на капоти, бампера і дах. Освітити робочий простір ззаду? Бампера, стійки, та що завгодно, де можна було б поставити фари робочого світла.
 
Визначайте чітко ваші завдання і вибирайте фари робочого світлодіодного світла максимально правильно і відповідно до власних пріоритетів, а ми Вам у цьому допоможемо.

 

Фари додаткового робочого світла для навантажувачів.
 
Чи є серед відвідувачів нашого сайту ті, хто вважає що даний тип транспорту не потребує якісного світлодіодного освітлення? Думаю що ні. Адже цей тип транспорту досить небезпечний для оточуючих, а найголовніше вимагає хорошої видимості і освітленості робочої зони.
 
Куди встановлювати додаткове діодне світло на навантажувач? На стійки і дах - це самі популярні місця для встановлення робочого LED світла на навантажувач. Причому використовувати рекомендуємо встановлювати в чотирьох напрямках. Спереду, ззаду, зліва і справа. Цей тип транспорту повинен мати хороше освітлення по всіх напрямках свого руху.
 
 
Встановлюємо додаткове світло на яхти, лодки та катери.
 
Шанувальникам дорогих іграшок буде також корисно мати хороший огляд на річці, озері, у відкритому морі або навіть океані. Тому важливо заздалегідь продумати, а що ж буде освітлювати Ваш водний шлях? Адже часто бувають ситуації, коли стокового освітлення лодки чи яхти просто не вистачає.
 
Тому правильним виходом з даної ситуації буде установка додаткового світлодіодного освітлення. Ставити LED фари можна куди завгодно, адже клас захисту даних фар дозволяє не тільки працювати в постійному контакті з водою, але і на глибині до 1 метра.
 
 
Правильне LED освітлення на квадроцикли, мотоцикли та скутери.
 
Вельми популярний тип транспорту особливо в літню пору. Так чому ж не оснастити його за останнім словом світлової техніки? Любителям активної їзди по бездоріжжю просто необхідно якісне освітлення і світлодіодні фари повністю закривають це завдання.
 
Ставити можна куди завгодно. Кенгурятники, стійки, багажники і навіть на рульові колонки. Мало світла не буває, пам'ятайте про це просте та ефективне правило. І найголовніше, все це можна сміливо ставити не потебуючи заміни стандартного генератора.
 
 
Додаткове діодне світло на сільгосптехніку.
 
Саме цей тип транспорту найчастіше працює вночі, коли не так спекотно і можна вийти з насолодою в прекрасну літню нічку на збір врожаю. Але ось без якісного світлодіодного освітлення це зробити неймовірно важко.
 
Тому абсолютно кожна сучасна компанія, яка володіє парком сільгосптехніки, встановлює на свою техніку хороше світлодіодне освітлення. Куди ставити LED світло на сільгосптехніку? Нічого нового. Дахи, стійки та інші посадочні місця на вашому транспортному засобі.
 
Безпека на даному типі техніки - понад усе. А щоб її досягти, необхідно не тільки уважно працювати, але ще і добре бачити робочу зону. Як відомо, стандартне світло на такому типі транспорту надто слабке та не покриває завдань по хорошому освітленню на 100%.
 
Тому ефективним рішенням для даного виду техніки буде установка світлодіодного світла, яке закриє питання з освітленням на 100% і дозволить працювати максимально якісно, ​​швидко і ефективно. Куди ставити? Залежить від виду транспорту, але в цілому місця установки стандартні.